Ми маємо зробити все, щоб до літа Крим повернувся додому – Буданов

Генерал-майор Кирило Буданов вважає, що цього року рф зосередиться на окупації більшої території у Донецькій та Луганській областях...
Кирило Буданов / фото: УП

Начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України генерал-майор Кирило Буданов вважає, що цього року рф зосередиться на окупації більшої території у Донецькій та Луганській областях, повідомляє Міністерство оброни.

Відновлення наступу з білорусі він називає малоймовірним, такий крок може свідчити лише про намір відволікти і розділити сили оборони, заявив Кирило Буданов у інтерв’ю Washington Post.

Він також додав, що «ми маємо зробити все, щоб до літа Крим повернувся додому».

На запитання, чи вважає він, що захід українських військ до окупованого Криму спонукатиме президента рф путіна застосувати ядерну зброю, начальник ГУР МО України зазначив:

«Це тактика лякання. росія – країна, від якої можна очікувати багато чого, але не відвертого ідіотизму. Вибачте, але цього не станеться. Нанесення ядерного удару призведе не просто до військової поразки росії, а до розпаду росії. І вони це дуже добре знають», – заявив керівник воєнної розвідки України.

Читайте також: Крим Україна поверне комбінованим шляхом – ГУР.

Поділитися:
Категорії
ПолітикаТОП
Стрічка новин

Читайте також: