Литва готує новий пакет допомоги Україні

Міністр національної оборони Литви Арвідас Анушаускас зустрівся з Першим заступником Міністра оборони України генерал-лейтенантом Олександром Павлюком...
Фото: t.me/ministry_of_defense_ua

Міністр національної оборони Литви Арвідас Анушаускас зустрівся з Першим заступником Міністра оборони України генерал-лейтенантом Олександром Павлюком, який прибув до Литви, щоб поділитися досвідом набутих уроків інтеграції воєнізованих структур до складу Збройних Сил України.

Про це повідомляє Міністерство оборони України.

До цього часу Литва надала Україні військову підтримку майже на 409 мільйонів євро. Зараз формується новий пакет підтримки.

«Ми займаємо тверду позицію підтримувати Україну всіма нашими можливостями і готуємо новий пакет підтримки для України», — сказав під час зустрічі очільник оборонного відомства Литви.

Значна частина підтримки України Литвою складається з військової підготовки. Цього року планується підготувати 1600 бійців. Інструктори литовської армії навчають українців як на національному рівні, в Литві, так і шляхом приєднання до навчальної місії ЄС та таких міжнародних ініціатив, як «Interflex». Також планується підготувати курси з розмінування в Литві спільно з північними країнами.

Читайте також: Король Великої Британії відвідав українських військових.

Поділитися:
Категорії
Головні новиниПолітика
Стрічка новин

Читайте також: