ЄС та Україна домовилися про взаємне визнання судових рішень

ЄС зробив крок до встановлення договірних відносин з Україною з метою визнання та виконання судових рішень ЄС та України у цивільних і комерційних справах...
Фото: DW

Євросоюз зробив крок до встановлення договірних відносин з Україною з метою визнання та виконання судових рішень ЄС та України у цивільних і комерційних справах.

 Про це повідомило Мінреінтеграції.

«У 2022 році Україна ратифікувала Конвенцію про визнання та виконання іноземних судових рішень у цивільних або комерційних справах. Відповідно до документа, договірні відносини між Україною та ЄС будуть встановлені з 1 вересня 2023 року. 

Держави-члени Євросоюзу вважають, що не існує жодних фундаментальних перешкод, наприклад пов’язаних із незалежністю й ефективністю судової системи, боротьбою з корупцією або дотриманням основоположних прав, які могли б завадити вступити у договірні відносини з Україною», – йдеться у повідомленні міністерства.

Таке рішення є важливим інструментом для сприяння міжнародній торгівлі, залучення іноземних інвестицій та зміцнення зв’язків між Україною та Європейським Союзом.

Читайте також: Зеленський: Готуємось до саміту НАТО у Вільнюсі.

Поділитися:
Категорії
ПолітикаТОП
Стрічка новин

Читайте також: