ЄС планує збільшити виробництво боєприпасів для України

У відповідь на заклик Резнікова забезпечити стабільне постачання артилерійських боєприпасів калібру 155 мм Євросоюз планує збільшити їх виробництво...
Майрід МакГіннесс / фото: t.me/ministry_of_defense_ua

У відповідь на заклик Міністра оборони України Олексія Резнікова забезпечити стабільне постачання артилерійських боєприпасів калібру 155 мм Євросоюз планує збільшити їх виробництво, а також пришвидшити передачу Україні амуніції з наявних запасів.

Як повідомляє Міноборони, рро це заявила комісар Євросоюзу з фінансових послуг, фінансової стабільності та ринків капіталу Майрід МакГіннесс.

Комісія готова мобілізувати свій регулятивний вплив і наявні ресурси, якщо це необхідно, щоб підтримати оборонну промисловість у нарощуванні виробництва.

«Ми працюємо над усіма варіантами, включно з мобілізацією бюджету ЄС, якщо буде потрібно. Ми поклали на стіл переговорів Закон про зміцнення європейської оборонної промисловості за допомогою спільних закупівель. Цей короткостроковий інструмент із €500 млн може бути використаний для прискорення промислового виробництва необхідних боєприпасів. У разі потреби ми також готові мобілізувати інші ресурси», — наголосила комісар Євросоюзу.

Читайте також: Уряд Данії створює Фонд підтримки України.

Поділитися:
Категорії
ПолітикаТОП
Стрічка новин

Читайте також: