FATF безстроково призупинила членство росії

FATF безстроково призупинила членство росії. Це рішення матиме далекосяжні негативні наслідки і радикально ослабить російську економіку та фінансову систему....
Фото: banki.ua

«Ми на цьому наполягали з перших днів повномасштабної війни.

Рішення FATF матиме далекосяжні негативні наслідки для держави-агресора. Це радикально ослабить російську економіку та фінансову систему.

Ізоляція рф від цивілізованого світу посилюється, можливості фінансувати війну звужуються. Наступний крок — включення рф до санкційного списку FATF», – повідомив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

ДОВІДКА: FATF – міжурядовий орган, метою роботи якого є розвиток і впровадження на міжнародному рівні заходів і стандартів з боротьби щодо відмивання грошей.

Група відслідковує процеси й вивчає способи відмивання грошей, розробляє заходи протидії, сприяє запровадженню стандартів боротьби з відмиванням грошей. Спочатку пріоритетом ФАТФ була боротьба з відмиванням доходів, отриманих від торгівлі наркотиками. Сьогодні діяльність ФАТФ має три головних напрямки:

  • розширення дії прийнятих нею рекомендацій на всі континенти і регіони земної кулі;
  • перевірка того, як виконуються в державах-членах і як впроваджуються в інших державах заходи для боротьби з відмиванням грошей, засновані на 40 рекомендаціях ФАТФ, які є керівництвом до дії;
  • відстеження загальносвітових методів і схем відмивання злочинно нажитих капіталів та розробка контрзаходів.

Ключовим документом ФАТФ є рекомендації, які викладені у формі щорічних звітів організації.

Читайте також: Генасамблея ООН ухвалила резолюцію до річниці війни в Україні.

Поділитися:
Категорії
ПолітикаТОП
Стрічка новин

Читайте також: