Денис Шмигаль у Ватикані зустрівся з Папою Франциском

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль у Ватикані зустрівся з Його Святістю, Папою Франциском. Прем’єр розповів, як українці вимушені боротися за свої життя ...
Зустріч Дениса Шмигаля з Папою Римським /фото: t.me/Denys_Smyhal

Сьогодні, 27 квітня, Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль у Ватикані зустрівся з Його Святістю, Папою Франциском. Під час зустрічі Прем’єр розповів, як українці щодня вимушені боротися за свої життя у війні, яку розв’язала росія.

«Ми цінуємо зусилля Святого Престолу, спрямовані на завершення війни, і вважаємо, що найкращий шлях до миру — це формула Президента України Володимира Зеленського. Сподіваємось, Ватикан долучиться до її реалізації, зокрема до процесу повернення полонених і депортованих, відновлення справедливості та фіксації закінчення війни», – сказав Денис Шмигаль.

Він передав Папі Римському фотоальбом про злочини росії в Бучі, Бородянці й інших містах України.

Також, Шмигаль подякував Його Святості за гуманітарну допомогу, а також за лікування у ватиканському госпіталі українських дітей, які постраждали від російської агресії.

Прем’єр запросив Папу Франциска в Україну. «Будемо раді вітати Понтифіка в ці нелегкі часи. Розраховуємо, що Святий Престол використає свій вплив, аби повернути мир на всі наші землі», – повідомив Денис Шмигаль.

Читайте також: Зеленський провів телефонну розмову із Сі Цзіньпіном.

Поділитися:
Категорії
ПолітикаТОП
Стрічка новин

Читайте також: