Буде ще зброя для наших воїнів – Зеленський

Очікуємо на нові зустрічі та переговори, поки більшою мірою – візити до нас, у нашу державу. Буде ще зброя для наших воїнів...
Президент України Володимир Зеленський на фоні прапора України
Фото: КОВА

«Ми вже почали готувати цей і найближчі тижні. Очікуємо на нові зустрічі та переговори, поки більшою мірою – візити до нас, у нашу державу. Буде ще зброя для наших воїнів.

Щотижня додаємо змісту для України від саміту у Вільнюсі. Ми робимо все, щоб рішення на саміті для нас було саме таким, яке спрацює. Подивимось, але, тим не менш, ми працюємо над цим», – заявив Зеленський під час вечірнього відеозвернення 22 травня.

Також, Володимир Зеленський повідомив про те, що Україна готується до кількох проміжних безпекових заходів у країнах-сусідках – тих, які нас найбільше підтримують.

«Будуть і нові звернення заради розуміння світом України, заради зміцнення наших звʼязків із партнерами.

І така наша інтенсивна зовнішня політика, різні нестандартні формати, максимум корисної уваги світу до України, до нашого захисту – будемо все це продовжувати. Щоразу більше результатів для України – ППО, артилерія, бронетехніка, снаряди, тренування – все це обовʼязково», – наголосив Президент України.

Читайте також: На полях саміту G7 у Японії Зеленський зустрівся з Байденом.

Поділитися:
Категорії
ПолітикаТОП
Стрічка новин

Читайте також: