6 квітня. Вечірнє відеозвернення Володимира Зеленського

Президент України розповів, що він у Києві провів багато нарад щодо підготування майбутніх заходів. Також він розповів про результати свого візиту до Польщі...
Володимир Зеленський / фото: ОП

Президент України розповів, що він у Києві провів багато нарад щодо підготування майбутніх заходів. 

Також Володимир Зеленський розповів про результати свого візиту до Польщі. Він наголосив, що темою розмов була оборона України. 

«Сьогодні весь день уже в Україні, у Києві, тут, на Банковій. День внутрішніх нарад та підготовки до заходів, які заплановані на найближчі тижні.

Провів нараду з Главою Уряду Шмигалем, більш щодо поточних питань. Координація державних кроків, рішень. Нарада щодо безпекової ситуації, роботи правоохоронних органів. Наш міжнародний порядок денний – підготовка зустрічей, переговорів, звернень. Як і завжди, був на звʼязку з військовими: усе, що стосується найгарячіших точок передової.

Дуже важливо, що зміст візиту в Польщу, робота нашої делегації у Варшаві та в постійній комунікації з польськими партнерами мають бути відчутними для нашого фронту. Оборона й захист наших людей, підтримка нашої стійкості, передусім воїнів, – це питання номер один на всіх переговорах і зустрічах. Саме оборона – зброя для України, боєприпаси для України, нові оборонні системи для України.

І я дякую Польщі, дякую нашим партнерам за те, що цей візит став дійсно змістовним», – сказав Зеленський.

Читайте також: Зеленський отримав від Дуди орден Білого Орла.

Поділитися:
Категорії
ВідеоПолітикаТОП
Стрічка новин

Читайте також: