Засуджено жителя Салтівки, який здавав ворогу позиції ППО

У червні 2022 року в одній із соціальних мереж чоловік у власних коментарях вказував точні позиції сил протиповітряної оборони ЗСУ на території Харкова...
Харків’янина суд визнав чоловіка винним за фактом поширення інформації про переміщення, рух або розташування ЗСУ (ч. 2 ст. 114-2 КК України). У червні 2022 року в одній із соціальних мереж чоловік у власних коментарях вказував точні позиції сил протиповітряної оборони ЗСУ на території Харкова.
Фото: Харківська обласна прокуратура

Харків’янина суд визнав чоловіка винним за фактом поширення інформації про переміщення, рух або розташування ЗСУ (ч. 2 ст. 114-2 КК України).

Йому призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі.

Про це повідомив Офіс Генерального прокурора.

Прокурори у суді довели, що мешканець Салтівського району м. Харкова, одного з найбільш постраждалих районів від обстрілів російських військових, корегував ворожий вогонь. 

«У червні 2022 року в одній із соціальних мереж чоловік у власних коментарях вказував точні позиції сил протиповітряної оборони ЗСУ на території Харкова. Ці підрозділи ЗСУ виконували бойове завдання з відсічі збройної агресії рф, прикриваючи місто від ворожих ракет, якими щоденно обстрілювали Харків.

Після того, як чоловік опублікував заборонену інформацію, російські військові піддавали ці локації обстрілам п‘ять разів», – йдеться у повідомленні правоохоронців.

У судовому засіданні харків’янин пояснив, що дійсно писав коментарі в соціальній мережі, але вину у вчиненні злочину не визнав. Засуджений таким способом нібито намагався попередити про прильоти.

Читайте також: На Черкащині СБУ затримала зрадницю.

Поділитися:
Категорії
Головні новиниПодії
Стрічка новин

Читайте також: