За матеріалами СБУ підозру у державній зраді отримав народний депутат Нестор Шуфрич

Сьогодні за місцями проживання фігуранта та у його близького оточення було здійснено 45 обшуків. Досудове розслідування триває. ...
Нестор Шуфрич, співробітники СБУ
Народному депутату Нестору Шуфричу повідомили про підозру / фото: СБУ

Служба безпеки України спільно з Державним бюро розслідувань та Офісом Генпрокурора зібрала аргументовану доказову базу про антиукраїнську діяльність чинного народного депутата Нестора Шуфрича. Про це повідомила пресслужба СБУ.

За матеріалами Служби безпеки йому повідомлено про підозру за ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада).

Як свідчать матеріали розслідування, Шуфрич тісно співпрацював і виконував завдання колишнього секретаря РНБО Володимира Сівковича, завдання якого – координація російської агентури в Україні.

Одним із основних завдань Шуфрича була підривна діяльність в інформаційній сфері. Він систематично поширював наративи Кремля про те, що українська держава – нібито штучне утворення, що в України та Росії єдина історія і що українці та росіяни – нібито «один народ». Таким чином Шуфрич намагався розвинути проросійські настрої в українському суспільстві.

Сьогодні за місцями проживання фігуранта та у його близького оточення було здійснено 45 обшуків. Досудове розслідування триває. Санкція статті передбачає до 15 років тюрми.

Нагадаємо, СБУ блокувала два канали підпільного продажу зброї.

Поділитися:
Категорії
ПодіїТОПФото
Стрічка новин

Читайте також: