СБУ перекрила нові канали втечі «ухилянтів» за кордон

На організації злочинної діяльності викрито 10 осіб. Вони пропонували уникнути мобілізації на підставі фальшивих документів або незаконно перетнути кордон...
Фото: СБУ

На організації злочинної діяльності викрито 10 осіб. Вони пропонували військовозобов’язаним уникнути мобілізації на підставі фальшивих документів або незаконно перетнути кордон. Вартість таких «послуг» становила до 7 тис. дол.

Про це повідомила Служба безпеки України.

У Полтавській області:

затримано податківця з Кременчука, який продавав фіктивні медичні довідки про непридатність до військової служби за станом здоров’я.

На Харківщині:

повідомлено про підозру мешканцю області, який допомагав «ухилянтам» виїхати за кордон під виглядом «службового відрядження» працівників оборонних підприємств.

В Одеській області:

ліквідовано ще два канали нелегальної міграції. Один з них – налагодив місцевий комерсант, який пропонував громадянам потрапити до ЄС «під маскою» міжнародних перевізників.

На Івано-Франківщині:

затримано посадовця військкомату. Разом зі спільником вони пропонували громадянам виїхати з України під виглядом водіїв вантажних автомобілів.

Крім того, під час обшуків у фігурантів виявлено гранату і 200 набоїв до стрілецької зброї. Вилучені предмети направлено на експертизу.

На Закарпатті:

затримано інспектора Держприкордонслужби, який сприяв переправленню потенційних призовників за кордон через так звану «зеленку».

У Тернополі:

задокументовано злочинну діяльність підприємця. Він оформляв «ухилянтів» як водіїв вантажних автомобілів та вносив відповідні відомості до системи «Шлях».

Наразі за всіма викритими фактами тривають розслідування.

Читайте також: На Буковині затримали 16 ухилянтів, які прямували до Румунії та Молдови.

Поділитися:
Категорії
ПодіїТОПФото
Стрічка новин

Читайте також: