СБУ ліквідувала канали втечі «ухилянтів» за кордон в чотирьох областях

СБУ ліквідувала ще чотири канали нелегального виїзду. Вартість таких «послуг» становила від 2 до 15 тис. дол. Сума залежала від регіону і терміновості...
СБУ затримує злочинця
Фото: СБУ

Служба безпеки ліквідувала ще чотири канали нелегального виїзду за кордон українських громадян призовного віку.

Про це повідомила Служба безпеки України.

«Організатори оборудок пропонували військовозобов’язаним своє сприяння у незаконному перетині кордону з підробленими документами або в обхід контрольно-пропускних пунктів.

Вартість таких «послуг» становила від 2 до 15 тис. дол. Сума залежала від регіону і терміновості виїзду», – йдеться у повідомленні.

У  Дніпрі:

викрито місцевого жителя, який «на замовлення» підробляв довідки про непридатність до військової служби за станом здоров’я.

У Чернівецькій області:

задокументовано протиправну діяльність пастора однієї з протестантських церков. Разом із двома спільниками він допомагав «ухилянтам» тікати до Молдови через так звану «зеленку».

На Черкащині:

повідомлено про підозру директорці приватної клініки. Посадовиця безпідставно оформляла своїм «пацієнтам» пакет документів, що засвідчував нібито наявність у них тяжких захворювань.

Потім такі «довідки» подавали до розгляду військово-лікарської комісії.

В Одеській області:

ліквідовано ще один канал нелегальної міграції. Зловмисники пропонували своїм клієнтам «приховані» маршрути перетину кордону в Болградському районі.

За всіма викритими фактами тривають розслідування для встановлення всіх обставин злочинів та притягнення винних до відповідальності.

Читайте також: СБУ викрила бізнесмена зі Львова, який постачав елітні автівки постачав до рф.

Поділитися:
Категорії
ПодіїТОПФото
Стрічка новин

Читайте також: