СБУ ліквідувала 8 нових каналів втечі «ухилянтів» за кордон

Під час комплексних заходів в декількох областях України ліквідовано 8 нових схем та затримано 15 організаторів нелегальних «трафіків»...
Фото: СБУ

Служба безпеки системно викриває канали незаконного переправлення за кордон громадян призовного віку. Під час комплексних заходів в декількох областях України ліквідовано 8 нових схем та затримано 15 організаторів нелегальних «трафіків».

 Про це повідомила Служба безпеки України.

«Вони обіцяли своїм клієнтам вивезти їх за межі нашої держави на підставі підроблених документів або в обхід контрольно-пропускних пунктів.

Вартість таких «послуг» ділки оцінювали по-різному. Максимальна сума становила 12 тис. дол.», – йдеться у повідомленні СБУ.

Київ

Так, у Києві повідомлено про підозру столичному адвокату. За гроші він пропонував фіктивні документи щодо непридатності до військової служби за станом здоров’я.

Ще один канал нелегальної міграції в столиці заблокували співробітники Головного управління внутрішньої безпеки СБУ.

Співробітники СБУ затримали одну із організаторок оборудки на отримані 10 тис. євро за пакет фіктивних документів для виїзду до ЄС.

Івано-Франківська область

На Івано-Франківщині затримано двох місцевих жителів, один з яких мав російський паспорт. Вони допомагали військовозобов’язаним нелегально потрапити до однієї з країн Євросоюзу через віддалені стежки Карпат.

Львівська область

На Львівщині ліквідовано ще два канали незаконної міграції. До організації першого – причетний керівник групи одного з місцевих добровольчих формувань.

Іншу схему налагодили двоє мешканців обласного центру, які за гроші «влаштовували» своїх клієнтів водіями міжнародних рейсів і навіть оформлювали для них водійські посвідчення.

Закарпатська область

На Закарпатті співробітники Головного управління внутрішньої безпеки СБУ блокували ще три схеми втечі «ухилянтів».

Зловмисники спеціалізувались на виготовленні фальшивих документів для виїзду за кордон під виглядом волонтерів.

Наступні два канали нелегальної міграції організували 6 місцевих жителів. Вони допомагали своїм клієнтам перейти кордон через так звану «зеленку».

За всіма викритими фактами тривають розслідування за ст. 332 (незаконне переправлення осіб через державний кордон України).

Читайте також: СБУ викрила у Києві підпільний «ЦНАП», який виготовляв фальшиві документи.

Поділитися:
Категорії
Головні новиниПодії
Стрічка новин

Читайте також: