Рятувальники у Карпатах шукають заблукалих лижників

Повідомлення про загублення двох людей у горах в районі полонини Драгобрат  до Служби порятунку надійшло о 17:15 24 лютого від знайомої одного з чоловіків...
Скріншот з відео

Повідомлення про загублення двох людей у горах в районі полонини Драгобрат  до Служби порятунку надійшло о 17:15 24 лютого від знайомої одного з чоловіків. Жінка розповіла, що під час телефонної розмови з ними вона дізналася, що вони заблукали, тож зателефонувала до рятувальників.

Про це повідомила Державна служба з надзвичайних ситуацій України.

До пошуків заблукалих залучили фахівців Рахівської гірської пошуково-рятувальної групи та волонтерів. Впродовж ночі, не зважаючи на складні погодні умови (сильний вітер та снігопад), пошуковими групами було обстежено: гори Стіг та Безіменна, ур. 3 потоки, перемичку між г. Жандарм та г.Близниця, пол. Ярошеска, пол. Урда. Але чоловіків не знайшли.

Вранці надзвичайники сформували додаткову пошукову групу, яка проводить обстеження гірської місцевості зі сторони с. Косівська Поляна Рахівського району. Станом на 10:00 25 лютого чоловіків не знайдено. Для проведення пошукових робіт залучено 11 рятувальників та 5 волонтерів, а також три одиниці техніки.

Читайте також: У Карпатах рятувальники відшукали заблукалого туриста.

Поділитися:
Категорії
ВідеоГоловні новиниПодії
Стрічка новин

Читайте також: