Прикордонники затримали 4 ухилянтів, які намагалися потрапити в Молдову

Прикордонники Білгород-Дністровського загону поблизу кордону, на ділянці відділу «Старокозаче», затримали у двох випадках чотирьох громадян України...
Прикордонники затримали ухилянтів / фото: dpsu

Прикордонники Білгород-Дністровського загону поблизу кордону, на ділянці відділу «Старокозаче», затримали у двох випадках чотирьох громадян України, які намагалися незаконно потрапити в Молдову.

Про це повідомила Державна прикордонна служба України.

За інформацією прикордонників, у першому випадку правопорушниками виявилися двоє братів з Львівської області. Вони пояснили правоохоронцям, що через мережу Інтернет знайшли невідомих осіб, які за 1500 доларів США надали їм детальний маршрут нелегальної подорожі в Молдову, де начебто проживає їхня мати. Однак, оборудка не вдалася, втікачів затримали.

У другому випадку правопорушниками були мешканці Київської та Одеської областей. Вони розповіли, що через закритий телеграм-канал знайшли групу, в якій учасники обговорювали способи незаконного перетинання кордону. Чоловіки вирішили скористатися одним з них. Для цього порушники на таксі дісталися транзитної ділянки дороги «Одеса – Рені», а далі пішки пішли в сторону кордону з Молдовою. Але біля кордону їх вже чекали прикордонники.

За порушення закону вони будуть притягнуті до адміністративної відповідальності за ст. ст.204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України».

Подальшу долю чоловіків вирішить суд.

Читайте також: На Закарпатті прикордонники затримали вісім ухилянтів.

Поділитися:
Категорії
Події
Стрічка новин

Читайте також: