Прикордонники запобігли вивезенню до Молдови мощей 80-ти святих

Під час огляду кабіни вантажівки «Volvo» у пункті пропуску «Табаки» охоронці кордону спільно з митниками виявили ковчег з мощами 80-ти святих ...
Фото: ДПСУ

Прикордонники Ізмаїльського загону виявили предмети, що ймовірно мають культурно-історичну цінність. Під час огляду кабіни вантажівки «Volvo» у пункті пропуску «Табаки» охоронці кордону спільно з митниками виявили ковчег з мощами 80-ти святих (мощі – висохлі, муміфіковані рештки людини, яку церква вважає святою), ікону та храмовий аналой (аналой – високий чотирикутний вкритий тканиною столик, що використовуюється під час богослужінь).

Про це повідомила Державна прикордонна служба України.

За інформацією прикордонників, громадянин Молдови  за дорученням свого товариша з Одеси мав перевезти усі предмети через кордон та доставити до храму Покрова Пресвятої Богородиці в місто Вулканешти, начебто на свята. При цьому, ковчег недбало перевозився, що призвело до випадіння мощовиків зі своїх місць.

Прикордонники спільно з співробітниками правоохоронних органів предмети церковного начиння вилучили. Стосовно правопорушника відкрили кримінальне провадження за ст. 201 ККУ «Контрабанда».

Читайте також: Ноу-хау переправників – до кордону на «швидкій».

Поділитися:
Категорії
Головні новиниПодії
Стрічка новин

Читайте також: