Переправника та 5 ухилянтів затримали на березі Дністра

40-річний громадянин Молдови на надувному човні незаконно перетнув кордон, що проходить р.Дністер. На українському березі річки на нього чекали 5 чоловіків...
Фото: dpsu

24 січня 40-річний громадянин Молдови на надувному човні незаконно перетнув кордон з Респібліки Молдова в Україну, що проходить р.Дністер. На українському березі річки на нього чекали 5 чоловіків – громадян України, яких іноземець планував переправити на човні в Молдову.

Про це повідомила Державна прикордонна служба України.

Проте, за діями правопорушників спостерігали українські правоохоронці. Чоловіків одразу затримали. Як з’ясувалось згодом, незаконна подорож через кордон вартувала по 3 тисячі доларів США кожному «мандрівнику».

«Затримання порушників відбулося на ділянці відділення прикордонної служби «Яруга» в результаті заходів, проведених спільною міжвідомчою групою у складі оперативних співробітників Держприкордонслужби та представників Могилів – Подільського РВП ГУНП у Вінницькій області», – повідомили прикордонники.

Порушників притягнули до адміністративної відповідальності за ст.204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України». Відносно громадянина Молдови порушено кримінальну справу за ст. 332 ККУ «Незаконне переправлення осіб через ДКУ».

Читайте також: Прикордонники ліквідували канал втечі псевдо-інвалідів за кордон.

Поділитися:
Категорії
ВідеоПодіїФото
Стрічка новин

Читайте також: