На Закарпатті з річки Тиса дістали потопельника, вдягненого у гідрокостюм

Неподалік українсько-румунського кордону з Тиси знову дістали потопельника. Згідно з документами, загиблий був зареєстрований у Дніпропетровській області...
Неподалік українсько-румунського кордону з Тиси знову дістали потопельника
Ілюстративне фото: buvrtysa.gov.ua

Про виявлення потопельника повідомив чоловік, який рибалив у селищі Буштино. При потопельникові знаходився паспорт громадянина України та посвідчення водія.

Про це повідомила Державна прикордонна служба України.

«Згідно з документами, загиблий чоловік був зареєстрований у Дніпропетровській області. Тіло виявили нижче за течією від ділянки, де по річці проходить кордон між Україною та Румунією. Найімовірніше, потопельник загинув під час спроби незаконно перетнути державну межу через Тису», – йдеться у повідомленні прикордонників.

Від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну це вже 16 потопельник, виявлений у Тисі на ділянках кордону з Румунією та Угорщиною.

«Нерідко чоловіки, віком від 18 до 60 років, під час пошуку можливості незаконного перетинання кордону стають жертвами злочинців, які переправляють своїх клієнтів у небезпечний для життя чи здоров’я спосіб», – зазначили у прикордонній службі.

Читайте також: СБУ перекрила нові канали втечі «ухилянтів» за кордон.

Поділитися:
Категорії
Головні новиниПодії
Стрічка новин

Читайте також: