ГУР: Вибухи в Севастополі ― кара Божа за Умань!

Вибух на ворожій нафтобазі, який пролунав 29 квітня поблизу Козачої Бухти в окупованому Севастополі, знищив понад 10 резервуарів з нафтопродуктами ...
Вибух на ворожій нафтобазі, який пролунав 29 квітня поблизу Козачої Бухти в окупованому Севастополі, знищив понад 10 резервуарів з нафтопродуктами загальною ємністю 40 тисяч тонн
У Севастополі на нафтобазі пролунали вибухи / фото: Конкурент

Вибух на ворожій нафтобазі, який пролунав 29 квітня поблизу Козачої Бухти в окупованому Севастополі, знищив понад 10 резервуарів з нафтопродуктами загальною ємністю 40 тисяч тонн.

Про це повідомив представник ГУР Андрій Юсов.

За його словами, знищені нафтопродукти були призначені для Чорноморського флоту держави-агресора:

«Бавовна» у Севастополі — Божа кара, зокрема за вбитих цивільних громадян в Умані, серед яких є п’ятеро дітей. Ця кара буде довготривалою. Усім мешканцям тимчасово окупованого Криму бажано найближчим часом не знаходитися поряд з військовими об’єктами та об’єктами, що забезпечують армію агресора», — підкреслив Юсов.

Представник воєнної розвідки додав, що Україні відомо про масштаби розкрадання як на ураженій 29 квітня нафтобазі у Севастополі, так і на  інших подібних кримських об’єктах. Як пояснив Юсов, ці факти, безумовно, розширюють можливості Сил безпеки та оборони України.

Читайте також: Сьогодні вранці знищено два Шахеди та один БпЛА.

Поділитися:
Категорії
ВідеоПодіїТОПФото
Стрічка новин

Читайте також: