ДБР затримало ділків, які продавали військовим яйця по 17 грн

ДБР припинило діяльність фірм, які серед іншого постачали яйця за завищеними цінами для Міноборони. Так, правоохоронці затримали чергову злочинну групу з 5 осіб...
Фото: ДБР

Працівники Державного бюро розслідувань у ході спільної спецоперації з СБУ викрили та затримали злочинну групу, яка привласнювала кошти, виділені на харчування військовослужбовців ЗСУ.

ДБР припинило діяльність фірм, які серед іншого постачали яйця за завищеними цінами для Міноборони.

Так, правоохоронці затримали чергову злочинну групу з 5 осіб, до складу якої входили представники підприємств-постачальників та військові, які відповідають за забезпечення однієї з військових частин ЗСУ. Також затримано військовослужбовця, який вів «чорну бухгалтерію» махінаторів.

«Сума встановлених збитків державі від діяльності цієї групи на цей час сягає понад 4,6 млн грн. «Зекономлені» кошти, які перераховувало Міністерство оборони України на рахунки суб’єкта господарювання, учасники схеми ділили між собою.

У ході проведених обшуків в учасників злочину вилучено чорнову бухгалтерію, записи, незаконну зброю, боєприпаси, вибухові пристрої, понад 1 млн грн готівкою», – повідомило Державне бюро розслідувань.

Зловмисника загрожує покарання у вигляді позбавлення волі до 12 років.

Читайте також: ДБР викрило керівницю податкової Києва на незаконних схемах збагачення.

Поділитися:
Категорії
ВідеоПодіїТОПФото
Стрічка новин

Читайте також: