В Алжирі кіт приєднався до імаму під час нічної молитви на Рамадан

В одній із мечетей Алжиру кіт застрибнув на руки імаму під час молитви. Сталося це саме на місяць Рамадан, який надзвичайно важливий для мусульман...
В одній із мечетей Алжиру кіт застрибнув на руки імаму під час молитви / колаж

В одній із мечетей Алжиру кіт застрибнув на руки імаму під час молитви. Сталося це саме на місяць Рамадан, який надзвичайно важливий для мусульман.

Втручання кота в молитву зафіксували на відео та оприлюднили у мережі. Пухнастий бешкетник підкорив людей по всьому світу, передає Reuters.

Так, на оприлюднених кадрах видно, що кіт непомітно прослизнув між віруючими і застрибнув на імама, який читав молитву в мечеті Абу Бакр аль-Сіддік. Чоловік незворушно продовжив молитву. Свідки інциденту записали те, що сталося на відео, і розмістили в мережі.

Рамадан – місяць обов’язковий для мусульман, є одним із п’яти стовпів ісламу. Протягом місяця Рамадан правовірні мусульмани вдень відмовляються від їжі, пиття, куріння та інтимної близькості. Тривалість місяця становить 29 чи 30 днів і залежить від місячного календаря. Піст починається з початку світанку (після ранкового азана) і закінчується після заходу сонця (після вечірнього азана).

Релігієзнавці кажуть, що кіт – улюблена тварина пророка Мухаммеда, яка є центральною фігурою в ісламі. Згідно з хадісом, якщо кішка спала на його одязі, Мухаммед не будив її, а вибирав щось інше зі свого гардеробу.

Якось, коли кішка заснула на рукаві складеного поруч молитовного халата, Мухаммед вважав за краще відрізати рукав, щоб не турбувати сон кішки. Під час проповідей Мухаммеда кішка Муїзза часто лежала в нього на колінах. На згадку про цю кішку всім котам було дозволено вільно входити до мечеті.

Читайте також: Пілот Finnair показав пасажирам північне сяйво, розгорнувши літак на 360 градусів.

Поділитися:
Категорії
ВідеоЦікаве
Стрічка новин

Читайте також: