Найстаріший чоловік у світі помер у Бразилії у віці 127 років

Найстаріший чоловік у світі помер у Бразилії у віці 127 років. У нього залишилося семеро дітей, 25 онуків, 42 правнуки та 11 праправнуків....
Жозе Пуалінню Гомес, найстаріший чоловік
Жозе Пуалінню Гомес

Найстаріший чоловік у світі Жозе Пуалінню Гомес помер у Бразилії у віці 127 років. Про це повідомляє The Daily Mail із посиланням на місцеві медіа.

Чоловік помер 28 липня у своєму будинку в Коррего-ду-Кафе, муніципалітет Педра-Боніта (штат Мінас-Жерайс). За даними РАГСу у Педра Боніта, він народився 4 серпня 1895 року, відповідно до свідоцтва про шлюб 1917 року.

“Згідно з записами, він одружився у 22 роки. Передбачається, що він народився до 1900 року. Чоловіки рідко одружуються у 17 років”, – пояснив юрист Вілліан Жозе Родрігес де Соуза.

Якщо це справді так, тоді Жозе Паулінью був найстарішим чоловіком у світі.

Згідно з Книгою рекордів Гіннесса, чинною володаркою титулу найстарішої людини вважається іспанка Марія Браньяс Морера, якій 115 років.

Еліана, онука Жозе Пуалінню розповіла, що було кілька випадків, коли в документах виявлялися помилки, а одна з місцевих мешканок, якій 98 років, стверджує, що знала його, коли він був ще хлопчиком.

Внучка вважає, що дідусь був безперечно старше 100 років, і було йому не менше 110.

Чоловік працював дресирувальником тварин. У нього залишилося семеро дітей, 25 онуків, 42 правнуки та 11 праправнуків.

Внучка також розповіла про дієту довгожителів. Меню складалося лише із продуктів, які він вирощував особисто. “Вирощував курей, свиней… Вся його їжа була місцева, її доводилося вирощувати тут. І він завжди любив трохи випити”.

Його поховали на цвинтарі Коррего дос Фіальгос у Педра Боніта 29 липня. Наразі невідомо, чи зацікавив цей випадок укладачів Книги рекордів Гіннеса.

Читайте також: Татуювальниця, якій 106 років, потрапила на обкладинку Vogue.

Поділитися:
Категорії
Цікаве
Стрічка новин

Читайте також: