92-річний медіамагнат Руперт Мердок зібрався одружитися вп’яте

«Я дуже нервував. Боявся закохатися. Але я знав, що це останній раз", - Мердок. Американський медіамагнат Руперт Мердок зібрався одружитися вп'яте. ...
Руперт Мердок та Енн Леслі Сміт / фото: Jenna Bascom Photography

Американський медіамагнат австралійського походження Руперт Мердок зібрався одружитися вп’яте. Про це повідомляє Daily Mail з посиланням на New York Post.

92-річний бізнесмен зробив пропозицію 66-річній Енн Леслі Сміт, вдови відомого американського кантрі-співака та телеведучого Честера Сміта, який помер 2008 року. Заручини відбулися у День святого Патрика, 14 березня, у Нью-Йорку. Мердок подарував обраниці обручку з діамантом.

«Я дуже нервував. Боявся закохатися. Але я знав, що це останній раз. Нехай так і буде. Я щасливий», – зізнався він.

Сміт розповіла, що швидко порозумілася з Мердоком, оскільки її покійний чоловік теж був бізнесменом.

«Ми говоримо з Рупертом однією мовою. У нас схожі переконання», – заявила жінка.

Пара познайомилася у Лос-Анджелесі у 2022 році, коли Сміт у компанії ще 200 гостей відвідувала виноградник Мердока. За два тижні він подзвонив їй і запропонував зустрічатися. Весілля намічено на кінець літа.

Руперт Мердок є одним із найбільших медіамагнатів у світі. Йому належить холдинг News Corp, до якого входять сотні ЗМІ у всьому світі. Зокрема, компанія Мердока володіє американськими виданнями The Wall Street Journal та New York Post, британськими The Sun та The Times, телеканалами Sky News Australia та Fox News. Бізнесмен народився 11 березня 1931 року і вперше одружився ще 1956-го. Загалом він мав чотирьох дружин, з останньою з яких, 66-річною колишньою топ-моделлю Джеррі Холл, він розлучився в червні 2022 року.

У нього шестеро дітей від попередніх шлюбів: донька Пруденс Маклеод, якій зараз 64 роки, з першою дружиною Патрісією Букер; донька Елізабет, якій зараз 53 роки, і сини Лаклан, якому зараз 50 років, і Джеймс, якому зараз 49 років, з другою дружиною Анною Манн. Також дочка Грейс, якій зараз 21 рік, і Хлоя, якій зараз 19 років, це діти з третьою дружиною Венді Денг. У Мердока та його четвертої дружини, колишньої супермоделі Холл, не було спільних дітей.

Читайте також: Легендарний астронавт Базз Олдрін одружився у свій 93-й день народження.

Поділитися:
Категорії
Цікаве
Стрічка новин

Читайте також: