68-річний чоловік, який має 102 дитини і 12 дружин вирішив не мати більше дітей

Угандійський селянин намагається забезпечити свою величезну сім’ю, яка, за його словами, включає 12 дружин, 102 дитини та неймовірних 578 онуків...
Багатодітний батько з Уганди / фото: AFP

У Муси Хасах’ї Касери так багато дітей, що він не може згадати більшість їхніх імен.

Угандійський селянин намагається забезпечити свою величезну сім’ю, яка, за його словами, включає 12 дружин (чиї імена він також не може запам’ятати), 102 дитини та неймовірних 578 онуків, і тепер відчуває, що цього достатньо.

«Спочатку це був жарт… але тепер у цього є свої проблеми», — сказав 68-річний чоловік, який зараз є безробітним, журналістам Daily Mail у своїй садибі в селі Бугіса на сході Уганди.

«З огляду на те, що моє здоров’я погіршилося, а для такої величезної родини було лише два акри землі, дві мої дружини пішли, тому що я не міг дозволити собі найпростішого, як-от їжа, освіта, одяг».

Хасах’я, який став чимось на кшталт туристичної визначної пам’ятки у своєму селі, сказав, що його дружини тепер беруть контроль над народжуваністю, щоб зупинити подальше розширення сім’ї.

«Мої дружини користуються контрацептивами, а я ні. Я не сподіваюся мати більше дітей, тому що я навчився зі свого безвідповідального вчинку народити стільки дітей, про яких я не можу піклуватися”, – зізнався він.

Діти Хасах’ї живуть переважно в будинку, який швидко руйнується, дах із гофрованого заліза вже іржавіє, або в приблизно двох десятках глиняних хатин, вкритих травою.

Він одружився зі своєю першою дружиною в 1972 році на традиційній церемонії, коли їм обом було близько 17 років, і його перша дитина Сандра Набвайр народилася роком пізніше.

Хасах’я, який був торговцем худобою (тобто мав статус) сказав, що селяни пропонували йому руку своїх дочок, деяким з них було менше 18 років.

Дитячі шлюби стали заборонені в Уганді лише в 1995 році, тоді як полігамія дозволена.

Вік 102 дітей Хасах’ї коливається від 10 до 50 років, а наймолодшій дружині близько 35 років.

«Проблема полягає в тому, що я пам’ятаю ім’я лише мого першого та останнього, але не пам’ятаю імен деяких дітей», — сказав він, копаючись у купах старих зошитів у пошуках подробиць про їхні народження.

Хасах’я навіть не може згадати імен деяких своїх дружин.

Його син Шабан Магіно є учителем початкової школи. Він допомагає вести сімейні справи та є одним із небагатьох, хто має освіту.

Хасах’я каже, що для вирішення суперечок у такій величезній організації вони проводять щомісячні сімейні зустрічі.

Коли його запитали, чому він вважає, що його дружини більше не кидають його, Хасах’я заявив: «Вони всі мене люблять, бачите, вони щасливі!»

Читайте також: Легендарний астронавт Базз Олдрін одружився у свій 93-й день народження.

Поділитися:
Категорії
Цікаве
Стрічка новин

Читайте також: