Повітряну кулю для польотів у космос випробували у Японії

У космос на повітряній кулі японська компанія вирішила здійснити сміливий проект, розрахований у перспективі на туристів. Політ коштуватиме майже 13,5 млн. дол....
Кадр в відео

У космос на повітряній кулі японська компанія вирішила здійснити сміливий проект, розрахований у перспективі на туристів.

Вчені розробили унікальну конструкцію. Мандрівник попрямує вгору за допомогою одномісного пристрою. А злетить він на кулі, наповненій газоподібним гелієм. Сьогодні випробування провели в одному із селищ на острові Хоккайдо. У політ вирушив головний інженер компанії-виробника, повідомляє mir24.tv.

В експерименті ми змогли літати на висоті близько 1100 метрів, а відстань польоту склала близько 17 кілометрів. На відміну від попередніх експериментів, у цього була найбільша висота та дальність польоту. Я думаю, це дуже гарне випробування», – сказав інженер Акіхіто Ойкава.

За задумом конструкторів, апарат підніматиметься на висоту 25 кілометрів над землею. До кінця року заплановано подорожі перших охочих. У перерахунку на рублі такий політ коштуватиме майже 13,5 млн. доларів.

Читайте також: NASA через півстоліття відправить до Місяця пілотований корабель.

Поділитися:
Категорії
Наука і технології
Стрічка новин

Читайте також: