Астрофотографи створили неймовірне зображення Сонця

Астрофотографи створили неймовірне зображення Сонця, зібравши тисячі фотографій. Вони зібрали приблизно 90 000 фотографій Сонця...
Цей знімок вогняного сонця насправді складається з 90 000 зображень / фото: Ендрю Маккарті та Джейсон Ґензель

Щоб зробити зображення, Ендрю Маккарті і Джейсон Ґензе використали власні фотографії, включно з фотографіями, зробленими Ґензелем під час повного сонячного затемнення 2017 року. А також дані з Сонячно-геліосферної обсерваторії, космічним корабелем, який NASA запустило в 1995 році у співпраці з Європейським космічним агентством.

Пара зібрала приблизно 90 000 фотографій сонця, щоб створити зображення, яке вони назвали «Злиття Геліоса», яке демонструє закручену поверхню зірки та виглядає схожим на пух, що маскує тенісний м’яч.

«Ми хотіли просунути астрофотографію якомога далі з точки зору як науки, так і мистецтва, створивши надточне зображення нашої зірки таким чином, щоб порушити звичайні правила астрофотографії», — сказав Маккарті Live Science. «Ми хотіли створити повну мозаїку сонця».

Одним із завдань було отримати зображення як корони, зовнішньої частини сонячної атмосфери, так і хромосфери, тонкого шару плазми, який знаходиться між короною та видимою поверхнею Сонця (фотосферою). Ці частини сонця видно лише за певних умов.

«Ми використовуємо кілька шарів сонячної атмосфери, які зазвичай неможливо сфотографувати одночасно», — сказав Маккарті. «Причина… у відносній яскравості сонця. Корона дійсно видима, лише якщо сонце повністю закрито, як під час затемнення».

За допомогою комп’ютерного програмного забезпечення фотографи «зшили фотографії разом, як ковдру», щоб зробити остаточне зображення, написав Маккарті.

За словами Маккарті, мозаїка містить тисячі спікул — тонких на вигляд струменів плазми, а також величезний плазмовий торнадо, висота якого становила приблизно 14 Земель.

Читайте також: NASA оприлюднило нові зображення Урана, які можуть розгадати таємницю планети.

Поділитися:
Категорії
Наука і технології
Стрічка новин

Читайте також: