Віковий педикюр: 5 відтінків лаку, які прикрашають ноги після 45 років

З віком варто виключити з педикюру яскраві та неонові відтінки лаку. Краще віддай перевагу цим благородним кольорам, які можуть приховувати недосконалість...
Який зробити педикюр після 45 / фото: соцмережі

З віком варто виключити з педикюру яскраві та неонові відтінки лаку. Краще віддай перевагу цим благородним кольорам, які мають властивість приховувати недосконалість.

Згодом зовнішній вигляд наших ніг сильно змінюється. Нігті можуть набути жовтуватого відтінку, вени стати більш видимими, а на шкірі з’явиться гіперпігментація. Через це деякі жінки комплексують носити відкрите взуття. Втім, грамотно вибраний відтінок лаку для педикюру зможе відвернути увагу від цих проблем.

У зрілому віці слід вибирати глибокі благородні тони лаку, які гармонують із підтоном шкіри та виглядають спокійно, а не впадають у вічі. Зверніть увагу на варіанти, що відповідають усім цим правилам.

Нюдова палітра

База завжди доречна. Нюдові лаки допоможуть приховати жовтизну нігтів та забезпечать ногам доглянутий вигляд. До того ж вони поєднуються із взуттям будь-якого кольору!

Малиновий блиск

Якщо хочеться яскравий педикюр, краще віддати перевагу глибокому малиновому кольору. Він досить насичений, але не кричить. До речі, делікатні блискітки в основі лаку будуть дуже доречними. Легке сяйво прикрашає віковий педикюр у будь-якому кольорі — і має освіжаючий ефект.

Чорний

Між яскравим педикюром та чорним у зрілому віці варто обирати саме другий. Він виглядає спокійно, не привертає увагу до різних нюансів ніг і поєднується з будь-яким відкритим взуттям. Не забувай про блискітки – світловідбиваючі чорні лаки виглядають просто дивовижно!

За бажання чорний педикюр можна доповнити невеликим дизайном, зробивши його яскравішим і цікавішим.

Темно червоний

Червоний педикюр вважається класикою жанру, найкращим варіантом для ніг. І у зрілому віці уникати його не обов’язково. Просто вибирай темніші та спокійніші відтінки червоного, близькі до винної гами.

Пильна троянда

На перший погляд, сіро-фіолетові тони здаються невідповідними для вікових ніг — через те, що можуть привернути увагу до судинних зірочок у цій зоні. Але якщо вибрати насичений варіант такого відтінку, можна не перейматися педикюром. Він виглядатиме чудово!

Читайте також: 5 ідей глазурованого манікюру в модних відтінках сезону.

Поділитися:
Категорії
Леді
Стрічка новин

Читайте також: