Ця частина тіла виглядає в’ялою у 4 з 5 жінок і додає віку

Живіт та стегна можна приховати за грамотними фасонами та коригуючою білизною. А ця неочевидна частина тіла видає свою недосконалість навіть у одязі...
Ілюстративне фото

Живіт та стегна можна приховати за грамотними фасонами та коригуючою білизною. А ця неочевидна частина тіла видає свою недосконалість навіть у одязі — тож усім нам треба приділяти їй більше уваги.

Багато жінок прикладають неймовірні зусилля для того, щоб мати молодший вигляд. Вони сидять на дієтах і займаються спортом, підбирають правильний гардероб і користуються косметикою anti-agе – причому як для обличчя, так і для тіла.

Тим часом більшість забуває про одну з найочевидніших зон тіла, яка моментально псує враження від усього образу — про верхню частину рук.

У більшості з нас верхня частина рук виглядає в’ялою і непривабливо тремтить навіть при найменших рухах. Що важливо, це залишається навіть у тих, хто регулярно тренується: адже в купі вправ на прес, ноги та сідниці про трицепси так легко забути!

Іноді через підвищену в’ялість рук з’являється сором носити одяг без рукавів. Але найчастіше і під тканинами видно, як легко рухається слабка плечова зона.

Звичайно, зміцнити руки — завдання непросте і потребує регулярного повторення вправ. І все ж таки намагайся приділяти цьому більше уваги — хоча б 5-10 хвилин у перерві між домашніми справами.

До речі, багато жінок забувають і про особливий догляд за верхньою частиною рук — а потім дивуються появі «гусячої шкіри» в цій ділянці. Як бачиш, руки вимагають не менше уваги, ніж усі інші частини тіла. Вони також впливають на наш привабливий вигляд, як, наприклад, підтягнутий живіт або доглянута зона декольте.

Читайте також: Як подолати втому шкіри після зими.

Поділитися:
Категорії
Леді
Стрічка новин

Читайте також: