Ці 4 відтінки лаку найбільше старять жінок після 40 років

Кажуть, руки — один із головних маяків, який зрадницьки видає реальний вік жінки. І справа тут не тільки у кількості зморшок на шкірі, а й у манікюрі...
Руки — один із головних маяків, який зрадницьки видає реальний вік жінки

Розповідаємо, які кольори із широкої палітри лаків для нігтів точно не прикрасять жінок за 40 років.

Кажуть, руки — один із головних маяків, який зрадницьки видає реальний вік жінки. І справа тут не тільки в в’ялості та кількості зморшок на шкірі, а й у манікюрі: за його допомогою ми можемо накинути собі з десяток зайвих років, так і помітно омолодитися.

Є відтінки-зрадники, яких у зрілому віці треба боятися як вогню. Ось 4 кольори лаку, які навряд чи прикрасять руки жінок за 40.

Чорний лак

Так, чорний манікюр виглядає дуже зухвало та стильно, але винятково на молодих дівчатах. Зрілим жінкам нейл-дизайн у такому кольорі не додає ніякого шарму та елегантності. Він лише підкреслює блідість шкіри та додає зайвих років.

Білий лак

Теж не найкращий варіант для жінок, яким уже виповнилося 40. Манікюр у такому кольорі лише підкреслюватиме недосконалості і перетворить зрілу жінку з благородної красуні на бліду міль. Краще віддай перевагу гарним варіантам нюду.

Блакитний лак

Мало того, що блакитні відтінки самі по собі асоціюються з юністю, так ще й роблять вени на шкірі помітнішими, що явно не на руку жінкам після 40 років.

Перламутр

Останнім часом перламутрові відтінки лаку знову повернулися до моди, але прикрашають вони виключно юних дівчат. На дорослих дамах перламутровий нейл-дизайн виглядає несучасно: ніби в 2023 році ти все ще продовжуєш жити трендами 90-х.

Читайте також: Як відростити довгі нігті: 8 порад.

Поділитися:
Категорії
Леді
Стрічка новин

Читайте також: