Сивина від стресу і ще 4 міфи про волосся: досить їм наївно вірити

Спеціально для тебе ми зібрали список з 5 найроздутіших міфів про волосся, яке не має нічого спільного з правдою. На сивину впливає банальна генетика...
5 міфів про волосся

Через шквал інформації на тему б’юті, що ллється на нас водоспадом з різних джерел, ми сьогодні просто не знаємо, чому саме вірити. У результаті пробуємо все на собі, а потім щиро дивуємося, що ці методи чомусь не працюють.

Ні, річ тут не в тому, що ти робиш щось не так — спочатку думка про їхню ефективність сильно перебільшена. Спеціально для тебе ми зібрали список з 5 найроздутіших міфів про волосся, яке не має нічого спільного з правдою.

Міф №1: лупа – це ознака пересушеної шкіри голови

В цьому випадку все з точністю навпаки! Лупа навпаки є наслідком надмірної активності сальних залоз. Тому з’явитися вона може і з твоєї власної вини: наприклад, через активне використання олій і засобів для догляду.

Міф №2: сивина з’являється від стресу

Тут ключову роль відіграє не кількість переживань у твоєму житті, а банальна генетика. Швидкість появи, а також кількість сивини запрограмовані у кожній із нас спочатку. Тому дивися на своїх батьків: якщо їм вдалося дожити до старості практично без сивого волосся, то і твоє волосся, найімовірніше, нескоро покриється сріблом.

Міф №3: пучки та хвости провокують випадання волосся

Статися таке може тільки в одному випадку: якщо ти постійно робиш дуже тугі зачіски, зализуючи волосся, як у балерини. При вільній фіксації хвости і пучки не завдають твоїй шевелюрі ніякої шкоди.

Міф №4: волосся корисно обполіскувати холодною водою

На температуру що б там не було реагують тільки живі клітини. Волосся ж, що повністю складається з мертвих клітин, все одно, якою саме водою ти їх обполіскуєш.

Міф №5: часте розчісування оздоровлює волосся

При частому розчісуванні волосся тільки швидше брудняться і сильніше електризуватися. Трихологи сходяться на думці, що використовувати гребінець потрібно не частіше 2-3 разів на день.

Читайте також: Які продукти є найважливішими в раціоні жінок.

Поділитися:
Категорії
Леді
Стрічка новин

Читайте також: