Мильний манікюр: 7 варіантів модного нюду весни

Цієї весни бери курс на ніжність! Спробуй цей нюдовий манікюр, який чудово виглядатиме на нігтях будь-якої форми і довжини...
Фото: Соцмережі

Цієї весни бери курс на ніжність! Спробуй цей нюдовий манікюр, який чудово виглядатиме на нігтях будь-якої форми і довжини.

Є причина, через яку нейтральні та нюдові відтінки є класикою – це їхня універсальність та вишуканість. Але не ними єдиними ми захоплюємося! Коли справа доходить до манікюру, то ми просто у захваті від адаптацій цих кольорів.

Глянцеві нігті з «мильним» блиском – найпростіший і при цьому ефектний спосіб спробувати стильний прозорий глянець. Уяви собі ідеально доглянуті «голі» нігті, які світяться, наче мильний пузир, що ніби переливається на сонці.

Іскристе та напівпрозоре покриття на нігтях, покладене поверх бази, створює той же ефект: білі або ледь помітні рожеві відблиски, як на великому мильному пузирі. Потім нігті треба покрити глянцевим топом – це посилить блиск та сяйво.

У випадку з цим манікюром важливо звернути увагу на якість нігтів і шкіри, інакше карколомного ефекту не досягти. Ідеальна шкіра рук тут виступає у ролі рами для картини – твого модного та ніжного манікюру.

Тому приділили достатньо часу на підготовку: обрізання кутикули, полірування нігтьового ложа та вдосконалення форми. Також не забувай регулярно наносити масло для нігтів, щоб уникнути їхньої ламкості та зневоднення.

Відтінок нюд для «мильного» манікюру можна вибрати будь-який, але найефектніше виглядатиме прозорий рожевий. Саме він ідеально підходить для манікюру з мильним блиском!

Читайте також: Які кольори лаків красиво виглядають разом у весняному манікюрі.

Поділитися:
Категорії
Леді
Стрічка новин

Читайте також: