Лайфхак для розкішного волосся: несподіваний спосіб використання міцелярної води

Зазвичай ми домагаємося цього дуже простим способом - повторюючи намилювання, поки пасма не почнуть скрипіти під пальцями...
Догляд за волосссям / ілюстративне фото

Що може бути приємніше, ніж відчуття чистого, шовковистого і гладкого волосся після миття голови?

Зазвичай ми домагаємося цього дуже простим способом – повторюючи намилювання, поки пасма не почнуть скрипіти під пальцями. Але є один б’ютихак, який дає більш вражаючий ефект.

Хитрість із TikTok

У ролику на TikTok, переглянутому понад мільйон разів, Еббі Юнг протестувала використання міцелярної води перед звичайним миттям волосся. Дівчина спочатку нанесла воду на шкіру голови, потім помасувала її, і лише потім двічі намилила шампунем. Після цього Еббі продемонструвала всім передплатникам розкішні блискучі локони без найменших слідів жирності. Але чи справді справа у міцелярній воді? Може, подвійного очищення достатньо без неї?

Про міцелярну воду

Міцелярна вода виглядає як звичайна, а ось поводиться інакше завдяки молекулам-міцеллам, що містяться в ній. «Міцели корисні для очищення, тому що їхній гідрофобний шар притягує і видаляє себум і залишки косметичних продуктів, включаючи сухий шампунь, а гідрофільний — жорсткі мінерали та забруднення», — пояснює дерматолог доктор Джейн Берд.

Міцелярна вода позбавляє дерму від забруднень, не залишаючи її зневодненою, і тому вона така гарна для жирної та чутливої шкіри.

Корисно, але чи практично?

Можна впевнено говорити, що міцелярна вода так само дбайливо обходитиметься зі скальпом, але за це доведеться платити — у прямому значенні цього слова. У відео Еббі видно, що їй доводиться використати багато засобу, щоб покрити всю голову. Іншими словами, за раз ти легко можеш витратити половину пляшечки, а якщо тобі сподобається хак Еббі, доведеться купувати нову. Заощадити зможуть володарки короткого волосся – їм не знадобиться так багато міцелярної води.

Альтернатива міцелярній воді

Чим можна замінити міцелярну воду? Зрозуміло, міцелярним шампунем! Він працює так само – забезпечує за рахунок міцел очищення без зневоднення, яке іноді виникає при використанні інших засобів. «Міцелярний шампунь м’яко видаляє масло, не пересушуючи волосся, що дуже корисно для збереження їхнього обсягу, і не позбавляючи шкіру вологи», — пояснює доктор Берд. Ну, а здоров’я шкіри голови – ключ до розкішного вигляду локонів, тож не забудь подбати про неї!

Читайте також: 6 несподіваних способів використання вазеліну.

Поділитися:
Категорії
Леді
Стрічка новин

Читайте також: