Якого відтінку помади краще уникати після 35 років

Запам'ятовуйте правильний спосіб зістарити себе на десяток років тільки за допомогою неправильно підібраного кольору помади...
Дівчина, в якої губи нафарбовані помаранчевою помадою
Ілюстративне фото

Запам’ятовуйте правильний спосіб зістарити себе на десяток років тільки за допомогою неправильно підібраного кольору помади.

Якщо ти хочеш якомога довше залишатися молодою та квітучою, то після 35 років маєш кардинально змінити не лише свій спосіб життя та харчування, а й правила у макіяжі. У цей період життя ти можеш дозволити собі яскраві експерименти, проте є певні відтінки, яких варто боятися як вогню.

Так у твоєму стоп-листі в 35+ точно має бути помада соковитого морквяного кольору. На думку макіяж-експертів, такий відтінок може надати свіжості тільки юним дівчатам, тоді як у зрілому віці вони тільки накинуть тобі з десяток зайвих років.

Морквяна помада не тільки підкреслить всі видимі недоліки шкіри, але й акцентує увагу на дрібних зморшках, яких ти поки що навіть не помічаєш. Стилісти переконані, що такий відтінок також здатний здешевити образ і одним махом зіпсувати навіть найстриманіший макіяж.

Ще один недолік морквяної помади – це здатність візуально жовтити зуби, що також не додасть тобі принади. Крім того, відтінок ще й дуже примхливий, адже гарно лягає лише на добре зволожені губи без жодної тріщини.

Якщо ти не уявляєш себе без яскравих губ, то підбери свій вигідний відтінок червоного. У цій справі орієнтуйся на відтінок шкіри, колір волосся та очей, а також форму губ.

Читайте також: Правила французького макіяжу: ти витратиш на збори менше 10 хвилин.

Поділитися:
Категорії
Леді
Стрічка новин

Читайте також: