Які кольори лаків красиво виглядають разом у весняному манікюрі

Якщо ти хочеш зробити дво- чи триколірний манікюр, але боїшся не вгадати зі сполученням відтінків, зверни увагу на ці варіанти...
Варіанти весняного манікюру

Якщо ти хочеш зробити дво- чи триколірний манікюр, але боїшся не вгадати зі сполученням відтінків, зверни увагу на ці варіанти. З ними твій весняний манікюр заграє новими фарбами!

Однотонний манікюр – це, звісно, красиво. Але два або три відтінки на руках завжди виглядають яскравішими і виразнішими. Це саме те, що нам потрібне від весняного манікюру. Так що запам’ятай, які кольори найкраще підходять для такої мети!

Білий та пастель

Білий колір ідеально розбавляє яскраві пастельні кольори та робить дизайн більш романтичним та ніжним.

Нюдовий та блакитний

Ще одне невагоме поєднання для тих, кому подобається тонкий дизайн нігтів. Блакитний добре є сусідом і з молочним, і з бежевим, і з рожевим тоном. Вибирай будь-хто!

Жовтий та фіолетовий

А ось парочка для яскравішого ефекту. Жовтий і всі фіолетові тони балансують один одного, так що їх контраст виглядає гармонійним.

Різний рожевий

Для тих, хто любить однотонний манікюр, але хоче спробувати щось новеньке. Поєднуй два, три, а може й усі чотири споріднені тони — і за бажання розбавляй їх нейтральною біло-нюдовою гамою.

Зелений та рожевий

Яскраво, соковито, але досить ніжно. Рожевий та зелений добре поєднуються скрізь: і в одязі, і в манікюрі, і в макіяжі. Особливо навесні!

До речі, для ніг таке поєднання теж підходить, хоча це вибір явно для сміливіших. А ти зважилася б зробити подібний педикюр?

Читайте також: 5 домашніх бьюті-засобів, якими не варто користуватися.

Поділитися:
Категорії
Леді
Стрічка новин

Читайте також: