Як позбутися темних і шорстких ліктів

Соромишся відкривати руки, бо шкіра на ліктях потемніла і вся вкрилася негарними тріщинами? Причин такої аномалії може бути кілька...
Найкращі засоби для домашнього догляду за потемнілою і потрісканою шкірою на ліктях / фото: joy-pup

Розповідаємо про найкращі засоби для домашнього догляду за потемнілою і потрісканою шкірою на ліктях.

Соромишся відкривати руки, бо шкіра на ліктях потемніла і вся вкрилася негарними тріщинами? Причин такої аномалії може бути кілька: від частої роботи за комп’ютерним столом до дерматиту, харчової алергії або навіть ендокринних порушень.

Розібратися та вирішити основну проблему допоможе лікар. Ми ж підкажемо ефективні засоби боротьби із зовнішніми проявами. З цими простими народними рецептами шкіра на твоїх ліктях посвітлішає і стане неймовірно гладкою та ніжною навпомацки.

Мильна ванна

У літрі води розведи 50 г соди і 100 г солі. Додай у розчин трохи дитячого мила. Тримай у ванночці лікті протягом 20-25 хв. Акуратно потри лікті пемзою, насухо витри їх рушником і нанеси живильний крем. Проводь процедуру кілька разів на тиждень.

Мило, сода і сіль добре очистять шкіру від забруднень та відмерлих клітин, а також покращують кровообіг у ділянці ліктів.

Картопляний відвар

Як розчин для цілющих ванн можна використовувати воду, що залишилася після варіння картоплі. Просто потримай у такій ванночці лікті 15-20 хвилин, і ефект тебе точно порадує.

Сиру картоплю також можна потерти на дрібній тертці, а кашку, що вийшла, накласти на лікті, обмотати бинтом і тримати протягом години. Такі компреси мають відмінні освітлювальні властивості.

Ванночка з нашатирним спиртом

У літрі теплої води розведи чайну ложку нашатирного спирту та 1 чайну ложку будь-якого рідкого мила. Опусти лікті у ванну і протримай їх там 20-25 хвилин. Домашня процедура не тільки відбілить лікті, що потемніли, але й добре пом’якшить шкіру.

Читайте також: Ці 4 відтінки лаку найбільше старять жінок після 40 років.

Поділитися:
Категорії
Леді
Стрічка новин

Читайте також: