4 несподівані факти про блондинок, які ви точно не знали

Анекдоти, стереотипи та голлівудські секс-символи – здається, ми знаємо про блондинок усе. Але є кілька фактів, які тебе, мабуть, здивують!...
Цікаві факти про блондинок / фото: krasavica

Анекдоти, стереотипи та голлівудські секс-символи – здається, ми знаємо про блондинок усе. Але є кілька фактів, які тебе, мабуть, здивують!

Як ставали блондинками в давнину

Не тільки сучасні жінки готові витрачати статки на послуги хорошого колориста, щоб отримати ідеальний тон. У давнину жінки теж були готові до будь-яких жертв. Блондинкою тоді могли стати лише найнегідливіші. Справа в тому, що в Стародавньому Римі, наприклад, для фарбування використовувався голубиний послід. Протягом історії як освітлювач також використовувалася кінська сеча.

Де найбільше блондинів та блондинок

Блонд – найпоширеніший колір волосся у Фінляндії. За межами Європи найбільше блондинів можна зустріти у регіонах південної частини Тихого океану, наприклад, на Соломонових островах. Незважаючи на те, що колір шкіри у місцевого населення темний, у багатьох з них світле волосся, причому однакового відтінку. У чому загадка такого феномена вчені сперечалися довго: чи так впливає сонце, чи продукти, які вони їдять (в основному риба). У 2012 році було опубліковано дослідження, що довело, що місцеві жителі мають рідкісну генетичну мутацію, яка за межами Океанії зовсім не зустрічається.

У блондинок більше волосся на голові

У середньому у блондинок на голові росте близько 150 тисяч волосся, у шатенок – 110 тисяч, у брюнеток – 100 тисяч та у рудих – 90 тисяч.

IQ блондинок – не привід для жартів

Існує безліч анекдотів, що виставляють блондинок безглуздими. Але цей образливий стереотип не має жодних підстав. Згідно з одним американським дослідженням, проведеним у 2016 році, середній показник IQ блондинок становив 103,2 — навіть вище, ніж середній показник брюнеток (102,7).

Читайте також: Як посилити ефект будь-якої маски для волосся: так вона спрацює вдвічі краще.

Поділитися:
Категорії
Леді
Стрічка новин

Читайте також: