2 помилки у використанні скрабу після 45 років: через них шкіра старіє швидше

Відлущування – важливий етап догляду для зменшення зморшок та сяйва шкіри. Однак з віком використання скрабів може завдати особі більше шкоди, ніж користі...

Відлущування – важливий етап догляду для зменшення зморшок та сяйва шкіри. Однак з віком використання скрабів та пілінгів може завдати особі більше шкоди, ніж користі. Уникай ці помилки – тоді спеціальний догляд піде тобі лише на користь!

Скраби, пілінги, б’юті-гаджети – відлущувати шкіру можна будь-яким способом, що сподобався. Однак, якщо тобі більше 45 років, інтенсивне відлущування може стати занадто травматичним для твого обличчя. особливо, якщо ти робиш ці помилки.

Занадто часто відлущування

Зріла шкіра потребує м’якого догляду. Будь-які засоби для вмивання крім гелів та пінки можна використовувати максимум 2 рази на тиждень.

«Надмірне відлущування порушує шкірний бар’єр, що може збільшити подразнення та сухість шкіри. Все це посилює ознаки старіння, роблячи тонкі лінії та зморшки на обличчі помітнішими», — попереджає член Американської ради дерматологів, доктор Лілі Талакоуб.

У зрілому віці важливо відразу після відлущування відновлювати шкіру інтенсивно зволожуючими засобами. Особливо взимку! Додай у рутину густіші та насичені креми – вони допоможуть запобігти сухості та лущенню.

Використання засобів із гранулами

І рослинні абразиви (подрібнені кісточки, кава, сіль, цукор і т.д.), і спеціально розроблені скрабують частинками малих розмірів – не найкращий вибір для витонченої вікової шкіри. Вони можуть відлущувати не тільки мертві частинки, а й зачіпати здорові клітини, тим самим прискорюючи старіння шкіри.

У віці слід перейти на ексфоліанти без гранул. Такі можна знайти у антивікових лініях дерматологічних брендів. Також не забувай про кислоти. Вони вдосконалюють шкіру не менш ефективно, ніж механічні методики!

Читайте також: Краса по-турецьки: простий рецепт маски для обличчя, який підкорив увесь світ.

Поділитися:
Категорії
Леді
Стрічка новин

Читайте також: