В Італії археологи виявили гробницю етруської жінки

Команда археологів виявила гробницю під час розкопок у Вульчі, стародавньому етруському місті (сучасне Лаціо, центральна Італія)...
Етруська гробниця виявлена в руїнах стародавнього Вульчі / фото: Vulci Foundation

Команда археологів виявила гробницю під час розкопок у Вульчі, стародавньому етруському місті (сучасне Лаціо, центральна Італія), повідомляє Heritagedaily.

Вульчі, названий на честь народу Вульчі, одного з дванадцяти народів етруської цивілізації, був великим етруським містом, яке виникло в результаті торгівлі дорогоцінними металами, видобутими на пагорбах Коллін-Металіфере.

Протягом 6 століття до нашої ери Вульчі насолоджувався процвітаючим періодом влади та достатку, домінуючи над такими містами, як Орбетелло, Сатурнія, Сована, Кастро, Пітільяно та Марсіліана.

Ця епоха ознаменувала свій золотий вік, який характеризувався процвітаючою торгівлею вишуканою аттичною керамікою, цінним східним бальзамом і унікальними вишуканими коштовностями, щоб задовольнити бажання заможного населення.

Під час римсько-етрусських воєн римляни захопили узбережжя Вульчі, що призвело до занепаду міста. Етруська ліга розпалася під час війни, і незабаром етруски були асимільовані в Римську республіку, що розширювалася.

Під час розкопок у Вульчі нещодавно в некрополі Остерія була виявлена етруська гробниця, що датується 6 століттям до нашої ери. Гробниця являє собою висічену в скелі гробницю, висічену безпосередньо в туфовій скелі, яка була закрита двома плитами, кожна з яких має розміри 60 см у ширину та вагу 40 кг.

Усередині гробниці знаходиться поховання етруської жінки, яка була знайдена всередині урни на вирубаній у скелі платформі. Під урною були покладені різноманітні могильні речі, зокрема кераміка, чаша, веретено та традиційна жаровня з рожном, яка використовувалася в похоронних обрядах.

Читайте також: Археологи зробили нові відкриття в римському некрополі у Франції.

Поділитися:
Категорії
ІсторіяФото
Стрічка новин

Читайте також: