В Греції під час розкопок знайдені бронзові мечі Мікенської цивілізації

Археологи знайшли три бронзові мечі Мікенської цивілізації під час розкопок гробниці 12-11 століття до нашої ери. Це поховання було виявлено на Пелопоннесі...
Фото: Greek Ministry of Culture

Археологи знайшли три бронзові мечі Мікенської цивілізації під час розкопок гробниці 12-11 століття до нашої ери. Це поховання було виявлено на плато Трапеза на Пелопоннесі, повідомляє Heritagedaily.

Мікенська цивілізація була останньою фазою бронзового віку в Стародавній Греції, що охоплювала період приблизно з 1750 по 1050 рік до нашої ери. Цей період представляє першу розвинену та виразно грецьку цивілізацію в материковій Греції, особливо завдяки її палацовим державам, міській організації, творам мистецтва та системі писемності.

Гробниця була знайдена в мікенському некрополі, розташованому в стародавньому поселенні Рипес, де численні камерні гробниці були висічені в піщаному ґрунті під час «першого палацу» періоду мікенської ери.

Археологічні дані свідчать про те, що гробниці неодноразово відкривалися для похоронних звичаїв і складних ритуальних практик до кінця бронзового періоду в 11 столітті до нашої ери. Під час розкопок некрополя виявлено численні вази, намиста, золоті вінки, камені-печатки, намистини, шматки скла, фаянсу, золота, гірського кришталю.

Під час останніх розкопок дослідники досліджували гробницю прямокутної форми, яка містить три поховання 12 століття до нашої ери, прикрашені амфорами.

Серед останків є підношення зі скляних намистин, рогатиків і глиняної статуетки коня, на додаток до трьох бронзових мечів із частиною дерев’яних ручок, які все ще збереглися.

Усі три мечі належать до різних класифікацій набору, D і E «типології Сандарс», які відносяться до періоду мікенського палацу. У типології мечі типу D зазвичай описуються як «хрестові» мечі, тоді як клас E описується як мечі з «Т-подібною рукояткою».

Розкопки також знайшли частину поселення поблизу гробниць, виявивши частину високостатутної будівлі з прямокутним приміщенням, у центрі якого було вогнище.

Читайте також: У Туреччині знайшли римську гробницю з магічними цвяхами.

Поділитися:
Категорії
Історія
Стрічка новин

Читайте також: