У Помпеї археологи розкопали колекцію посуду та керамічних глечиків

Археологи розкопали колекцію посуду та керамічних глечиків, поставлених догори дном уздовж стін приміщень для прислуги. Це, як знімок життя, який завмер у часі...
Розкопки Civita Giuliana / фото: Pompeii Sites

Археологи зробили нові відкриття під час розкопок Civita Giuliana, великого комплексу вілл у передмісті римських Помпеї, повідомляє Heritagedaily.

Помпеї були римським містом, розташованим на території сучасної комуни Помпеї поблизу Неаполя в регіоні Кампанія в Італії. Помпеї, Геркуланум і багато вілл в околицях були поховані під 4-6 м (13-20 футів) вулканічного попелу та пемзи внаслідок виверження Везувію в 79 році нашої ери.

Виверження викинуло розплавлену породу, подрібнену пемзу та гарячий попіл зі швидкістю 1,5 мільйона тонн на секунду на висоту 33 км. Зрештою вивільнивши теплову енергію, яка в 100 000 разів перевищила енергію атомного бомбардування Хіросіми. і Нагасакі.

Чивіта Джуліана розташована на північний захід від Помпеї в сільськогосподарському передмісті, де виробляли олію та вино. Вперше вілла була розкопана на початку XX століття, де команда під керівництвом маркіза Джованні Імперіалі виявила численні житлові кімнати та частини комплексу, які використовувалися для обробки їжі. У 2021 році археологи виявили залишки збереженої римської колісниці та побутової кімнати, яку використовували раби, що обслуговували мешканців вілли.

Недавні розкопки в Чивіта-Джуліані були проведені, щоб стабілізувати це місце через розгалужену мережу тунелів, зроблених грабіжниками могил, які розрили землю.

Археологи розкопали колекцію посуду та керамічних глечиків, поставлених догори дном уздовж стін приміщень для прислуги. Це, як знімок повсякденного життя, який завмер у часі після виверження Везувію.

Передбачається, що посуд і кераміка були залишені на місці під час останньої фази виверження, що служить датою для стратиграфічного дослідження комплексу вілл.

Читайте також: В Паленке знайдена похоронна камера майя.

Поділитися:
Категорії
ІсторіяФото
Стрічка новин

Читайте також: