У Польщі під час розкопок виявили золоті монети

Відкриття було зроблено в історичному районі Передмістя Миколайське, розташованому на захід від середньовічного центру міста...
Відреставровані монети Нижньосілезького воєводства

Археологи під час розкопок у польському місті Вроцлав знайшли золоті монети XVIII століття.

Відкриття було зроблено в історичному районі Передмістя Миколайське, розташованому на захід від середньовічного центру міста. У 12-13 століттях ця частина міста була колишнім місцем розташування сіл Набітін і Стапін, повідомляє Heritagedaily.

Згідно з даними дослідницької групи, у 1768-1783 рр. територія була забудована прусами для бастіонних укріплень Равелін, де археологи знайшли масові поховання, пов’язані з анексією міста під час війни за австрійську спадщину прусами.

Війна за австрійську спадщину (відома німецькою як Österreichischer Erbfolgekrieg) — європейський конфлікт, який відбувався переважно в Центральній Європі, Австрійських Нідерландах, Італії, Атлантиці та Середземномор’ї.

Імператриця Габсбургів Марія Терезія поступилася частиною території за договором у Бреслау в 1742 році Пруссії. Згідно з умовами договору, Марія Терезія передала Пруссії більшість Сілезьких герцогств, за винятком герцогства Тешен, районів Троппау і Крнов, розташованих на південь від річки Опава, і південного регіону герцогства Ниса, який були визначені як провінція Австрійської Сілезії.

Розкопки могил виявили золоті монети, в тому числі: золотий дукат Республіки Об’єднаних Провінцій Нідерландів 1748 року, золотий дукат 1750 року Франциска I Стефана Лотарингського та півзолотий соверен 1750 року його дружини Марії Терезії Габсбург.

Усі три монети передано до Міського музею у Вроцлаві для експонування публіці.

Читайте також: На острові в Балтійському морі знайшли римські монети.

Поділитися:
Категорії
Історія
Стрічка новин

Читайте також: