Куп’янський напрямок — зараз основний напрямок наступу ворога, — Маляр

Заступниця міністра оборони України Ганна Маляр 9 серпня повідомила, що станом на зараз основним напрямком наступу ворога залишається Куп’янський напрямок...
Ганна Маляр
Ганна Маляр

Заступниця міністра оборони України Ганна Маляр 9 серпня повідомила, що станом на зараз основним напрямком наступу ворога залишається Куп’янський напрямок. Тут ворог сформував наступальне угруповання і намагається рухатись вперед, втім безуспішно.

Оперативна ситуація складна, але контрольована. Сили оборони України мужньо стримують там наступ ворога. Противник вже кілька днів веде безуспішні наступальні дії в районі Синьківка Харківської області.

За словами Маляр, мета ворога на Куп’янському напрямку – прорвати оборону наших військ та вийти безпосередньо до Куп‘янська. Інтенсивність бойових дій та ворожих обстрілів висока. По деяким позиціям буває по декілька змін положення за день.

На Бахмутському напрямку ми продовжуємо вести наступальні дії на південному фланзі довкола міста Бахмут, закріплюємось на досягнутих рубежах. Ворог постійними штурмами робить спроби відновити втрачене положення на околицях Кліщіївки та в районі Зайцеве.

ЗСУ продовжують ведення  наступальної операції на Мелітопольському та Бердянському напрямках.  В напрямку Урожайне, Приютне та Вербове наші оборонці мали частковий успіх. Зараз закріплюються на досягнутих рубежах.

За інформацією заступниці міністра оборони, противник вів безуспішні наступальні дії в районі Новокалинове, Сєверне, Новомихайлівка та Старомайорське.

І на Сході і на Півдні ворог зараз несе значні втрати в особовому складі, озброєнні та техніці. Наші сили оборони за ці дні дуже суттєво знизили наступальний та оборонний потенціал противника.

Читайте також: ЗАЕС залишається потенційно небезпечним об’єктом, — Галущенко.

Поділитися:
Категорії
Головні новини
Стрічка новин

Читайте також: