З певних категорій переселенців заборонено стягувати заборгованість за ЖКП

Уряд схвалив постанову, яка забороняє стягувати із громадян заборгованість за житлово-комунальні послуги, утворену після 24 лютого 2022 року...

Сьогодні Уряд схвалив розроблену Мінреінтеграції постанову, яка забороняє стягувати із громадян заборгованість за житлово-комунальні послуги, утворену після 24 лютого 2022 року. 

Про це повідомляє Мінреінтеграції.

Ця заборона буде поширюватися на території, де ведуться бойові дії або тимчасово окуповані, відповідно до Переліку Мінреінтеграції.

Йдеться про осіб, які були змушені покинути свої домівки й евакуювалися у більш безпечні регіони. 

При цьому, споживачі мають надати постачальнику комунальних послуг або управителю багатоквартирного будинку документи, що підтверджують їх відсутність у будинку. Це перш за все довідка внутрішньо переміщеної особи, документ про тимчасовий прихисток в іноземній державі або документи з роботи, щодо лікування, навчання, проходження військової служби. 

Крім того, постановою врегульовано питання безперебійного надання житлово-комунальних послуг у приміщеннях державної, комунальної та приватної власності, які використовуються для розміщення внутрішньо переміщених осіб.

Читайте також: Верифікація пенсій – в яких випадках можуть бути проблеми.

Поділитися:
Категорії
Головні новиниЕкономіка
Стрічка новин

Читайте також: