В Україні зросли тарифи на електроенергію

Згідно з постановою Кабміну, з 1 червня нові тарифи за світло становлять 2,64 грн/кВт.година. В Міністерстві енергетики пояснили, що таке рішення вимушене...
Фото: КМВА

Згідно з постановою Кабміну, з 1 червня нові тарифи за світло становлять 2,64 грн/кВт.година. В Міністерстві енергетики пояснили, що рішення про підвищення тарифів вимушене. Основною причиною є руйнування енергетичної інфраструктури України.

НКРЕКП, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг звернулась до Міністерства енергетики з пропозицією підняти у два етапи тариф для населення до ринкового рівня, тобто до 5,5 гривень.

Наразі другого етапу підвищення тарифів на електроенергію для побутових споживачів не передбачено.

«Зараз другий етап не передбачається. Ба більше, наші розрахунки дали змогу зменшити розмір тарифу з 2,88 грн/кВт⋅год, пропонований НКРЕКП на першому етапі підвищення, до 2,64 грн/кВт⋅год», – повідомив Міністр енергетики Герман Галущенко.

Також в Україні взялися за підвищення тарифів на воду. І хоча попередньо в НКРЕКП це планували здійснити з 1 червня, але таки відклали на два тижні. Відповідне рішення було прийнято на засіданні регулятора

Читайте також: Скасовується пільговий податок та повертаються перевірки ФОП.

Поділитися:
Категорії
Головні новиниЕкономіка
Стрічка новин

Читайте також: