У березні уряд проведе індексацію пенсій на 20% – Шмигаль

В березні уряд проведе індексацію пенсій на 20%, під яку потрапляють усі категорії, визначені державним страхуванням. Про це сказав Денис Шмигаль...
Фото: nashemisto.dp

В березні уряд проведе індексацію пенсій на 20%, під яку потрапляють усі категорії, визначені державним страхуванням. Про це на засідання Кабміну повідомив премʼєр-міністр України Денис Шмигаль.

“У 2023 році пенсії для українців знову будуть підвищені. Вже цього березня уряд проведе індексацію пенсій на 20%. Під індексацію підпадатимуть усі категорії, визначені в законі “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, – повідомив Шмигаль.

Індексація виплат торкнеться більш ніж 10 мільйонів українців. Крім того, цьогоріч зберігаються всі доплати до пенсії за віком. Пенсіонери віком понад 80 років продовжать отримувати щомісячну доплату в 500 грн. Для пенсіонерів віком 75-80 років – це доплата до 400 грн на місяць, а для пенсіонерів 70-75 років така доплата складає до 300 грн.

 «Загалом цього року держава планує витратити на пенсійне забезпечення понад 700 млрд грн. Попри війну, ми знаходимо можливості підвищувати виплати, допомагати та підтримувати», — наголосив Прем’єр-міністр.

Читайте також: До кінця лютого пальне може подешевшати ще на 1-2 гривні.

Поділитися:
Категорії
ЕкономікаТОП
Стрічка новин

Читайте також: