Шмигаль про подорожчання водопостачання та пального

Місцеві бюджети мають можливості підтримати фінансово комунальні підприємства, які постачають питну воду, і не підвищувати тарифи для людей....
Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль / фото: Вікіпедія

Місцеві бюджети мають можливості підтримати фінансово комунальні підприємства, які постачають питну воду, і не підвищувати тарифи для людей, наголосив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль  в ефірі телемарафону «Єдині новини».

За словами прем’єра, на сьогодні залишки на рахунках місцевих бюджетів складають понад 150 млрд грн.  Це дає змогу громадам підтримати водоканали й не покладати додатковий тягар платіжок на громадян.

“Щодо цін на пальне. Зниження податків у березні минулого року дозволило запобігти здорожчанню пального у важкі часи. Зараз повернення податків на довоєнний рівень — це одне з наших зобов’язань перед МВФ, а також важлива частина підтримки наших Збройних сил. Адже кожна сплачена в бюджет гривня сьогодні йде на потреби Сил безпеки й оборони”, – заявив Шмигаль.

Також він подякував також українському бізнесу, який сплачує податки, зберігає робочі місця та продовжує працювати в цих надскладних умовах.

Читайте також: З 30 чевня в Україні майже вдвічі підвищують тарифи на електроенергію для бізнесу.

Поділитися:
Категорії
ВідеоЕкономікаТОП
Стрічка новин

Читайте також: