Переваги та ризики ф’ючерсів на Біткоїн

Великим попитом користуються ф’ючерси, криптовалюта при цьому виступає базовим активом. Це інструмент, який використовується в торговій практиці ...
біткоїн, криптовалюта

Сьогодні великим попитом користуються ф’ючерси, криптовалюта при цьому виступає базовим активом. Це похідний деривативний інструмент, який широко використовується в торговій практиці та дає можливість максимізувати майбутній прибуток. При роботі з криптоф’ючерсами ви оперуєте не самими монетами, а угодами на активи.

Ф’ючерсні контракти доступні на багатьох популярних та ліквідних криптобіржах, тому використання представлених інструментів – зручне для більшості. Популярність деривативів продовжує зростати через унікальні особливості. Якщо ви лише знайомитесь з Біткоїн-ф’ючерсами, то зверніть увагу на переваги цього інструменту, аналізуючи й можливі ризики використання.

Ф’ючерси на криптовалюту: переваги інструменту

Головні переваги представленого криптовалютного продукту напряму виражені в особливостях та природі криптоф’ючерсів. Основні плюси:

  • Захист від цінових коливань. Ф’ючерси – це інструмент, який дозволяє зафіксувати ціну на ВТС в майбутньому. Таким чином інвестори та трейдерами можуть захистити свої позиції від стрімких та неочікуваних коливань вартості.
  • Можливість левериджу. Торгівля за допомогою кредитного плеча може дозволити збільшити ефективність капіталу та потенційні прибутки.
  • Ліквідність та доступність. Ф’ючерси на Біткоін стають все більш ліквідними, що забезпечує зростання кількості доступних фінансових інструментів для торгівлі. Сьогодні цей продукт криптоіндустрії найбільш затребуваний, що дає змогу достатньо швидко реалізовувати різнопланові підходи в торговій стратегії.
  • Можливість спекуляції та захист від ризику. Ф’черси дають можливість не лише спекулювати на цінових рухах, а й використовувати їх для захисту від потенційних втрат при різких змінах курсу.

Ф’ючерси на криптовалютні активи: ризики

Такий інструмент бажано використовувати тим трейдерам, які вміють аналізувати крипторинок та мають стійкість до ризику. Ключові моменти, які варто враховувати, якщо ви не маєте достатнього досвіду роботи з ф’ючерсними контрактами:

  • Високий ризик втрати грошей.

Криптовалютам характерна висока волатильність, що може призвести до значних втрат у випадку, якщо цінова динаміка була помилково прорахована.

  • Надмірне кредитне плече.

Хоча леверидж може збільшити потенційні прибутки, він також може підвищити ризики. Враховуйте, що навіть невеликі рухи в цінах можуть призвести до значних втрат, які будуть перевищувати суму вашого капіталу.

  • Недостатнє розуміння крипторинку.

Торгівля ф’ючерсами вимагає досить глибокого розуміння ринку, технічного та фундаментального аналізу. Тільки так ви зможете приймати обґрунтовані торгові рішення.

Поділитися:
Категорії
Економіка
Стрічка новин

Читайте також: