Близько 30 тисяч українців взяло участь у благодійній ініціативі “#лютийдонат”

Із 24 лютого до 5 березня включно завдяки їхнім донатам зібрано 11 789 100 грн, що дасть можливість придбати 11 розвідувальних безпілотних комплексів "ЧАКЛУН"...
Фото: bank.gov.ua

Участь у благодійному зборі коштів “#лютийдонат”, який ініціювали Національний банк України разом з фандрайзинговою платформою United24 та в партнерстві з ПриватБанком, взяло майже 30 тисяч українців.

Із 24 лютого до 5 березня включно завдяки їхнім донатам зібрано 11 789 100 грн, що дасть можливість придбати 11 розвідувальних безпілотних комплексів “ЧАКЛУН”, повідомив НБУ.

Переважна більшість платежів у межах ініціативи (25,6 тисячі) – це платежі по 300 грн. Сума найбільшого донату – 100 200 грн.

Серед усіх учасників під час прямої трансляції на ютуб-каналі Національного банку України 9 березня 2023 року були визначені 24 переможці, які отримають унікальні подарунки від Національного банку.

Так, за найбільший донат однією сумою набір пам’ятних монет “Державні символи України” із підписами Президента України Володимира Зеленського, Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, Голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука отримає Є. Г. Лісняк (сума його донату становила 100 200 грн).

ДОВІДКА: Розвідувальний безпілотний комплекс “ЧАКЛУН” – легкий у використанні, придатний до ручного запуску та ремонту в польових умовах розвідник українського виробництва. До кожного комплексу входять п’ять дронів, які здатні перебувати в повітрі 60 хвилин та літати на відстань до 100 кілометрів. Вартість одного такого комплексу – 1 032 000 грн.

Читайте також: Бізнес поступово адаптується до поточних умов – НБУ.

Поділитися:
Категорії
ЕкономікаТОП
Стрічка новин

Читайте також: