21 березня Уряд ухвалив низку рішень у сфері соціальної політики

Сьогодні під час засідання Кабмін затвердив документ, який розширює коло осіб, що мають право на отримання спеціального ваучера на професійну перепідготовку...
Засідання Уряду / фото: kmu.gov.ua

Сьогодні під час засідання Кабінет Міністрів України затвердив документ, який розширює коло осіб, що мають право на отримання спеціального ваучера на професійну перепідготовку, підвищення кваліфікації та навчання.

Про це повідомив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Ідеться про ваучер у розмірі понад 25 тис. грн, який надає Центр зайнятості, аби люди могли опанувати нові навички та професію і знайти затребувану на ринку праці роботу.

Також, Уряд підтримав пілотний проєкт про перехід деяких соціальних закладів на фінансування за моделлю того, як працює система медичних гарантій.

«Зараз в Україні на медичні заклади виділяється не фіксована сума, а виплати йдуть за кількість послуг, які були надані пацієнтам. Плануємо запровадити схожу модель у двох закладах Мінсоцполітики. Така модель сприяє підвищенню якості послуг та ефективності використання бюджетних коштів», – йдеться у повідомленні Прем’єр-міністра.

Читайте також: Роботодавці можуть отримати компенсації за працевлаштування первних категорій безробітних.

Поділитися:
Категорії
Головні новиниЕкономіка
Стрічка новин

Читайте також: